Найбільший Бурдж аль-Араб

Найбільший Бурдж аль-Араб

про кімнати

Курорт фактично обслуговується командою Jumeirah. Незважаючи на власний розмір, Burj Al Arab має лише 28 двоповерхових підлог, які вміщають 202 кімнати. Найменша колекція займає площу 169 м2 (1820 кв. футів), найбільша 780 м2 (8400 кв. футів). Номери містять інформацію про стиль, який поєднує захід і схід. Білі стовпи виявляють фантастичний ефект. Ванні кімнати фактично підкреслені мозаїчною керамічною плиткою для підлоги. The Imperial Collection, вартість якої становить 24 000 доларів США щовечора, насправді відзначена під номером 12 у 15 найдорожчих курортних номерах світу, зібраних на CNN Enter 2012.

Burj Al Arab насправді неймовірно популярний разом із ринком Мандарин, який налічує 25 найдорожчих курортних номерів у світі. -цент від усіх бронювань на курорті в 2011 і 2012 роках. Однак починаючи з 15 жовтня цього року, оманливі двері Burj Al Arab нарешті стали доступними, а також абсолютно новий досвід у Burj Al Arab, який гарантує досягнення угоди. Гості сайту зазирнуть всередину, а також підняти завісу на кілька цікавих історій готелю ОАЕ.

Тож, що точно знадобиться гостям сайту, коли вони потраплять у ці розріджені райони? Починаючи з абсолютно нового запрошеного закладу, 90-хвилинна подорож починається разом із поїздкою на баггі по 340-метровому з’єднанню, яке веде до особистого острова, на якому розташований курорт. Однак є зупинка, щоб заробити дуже початково. «Наша команда виявила, що більшість відвідувачів приїхала, а також базувалася на підключенні, щоб отримати фотографії курорту», ​​– каже Ніколсон. Фактично була створена абсолютно нова система, яка дозволить гостям сайту мати ідеальний фактор. З’явившись у Бурдж-Аль-Араб, після звичайного запрошення разом із бризками рожевої води через трюми Еміратів, ви потрапляєте в просторий атріум — на 180 метрів, найвищий на планеті, — а також починається відповідна подорож.

Найбільший Бурдж аль-Араб

У приміщенні

Внутрішнє приміщення Бурдж-Аль-Араб насправді, можливо, набагато більш вражаюче, ніж зовні. Шейх Мохаммед уявив візуалізацію під впливом арабських типів, що надходять з усього Східного центру, а також надав сучасний аналіз, а також порадив розробнику Khuan Eat розширювати межі дизайну та відтінків. Крім того, що вона виконала всі вони в пресі, створюючи нутрощі, які зачаровують разом із відчуттям постановки в області, яка сама по собі не дуже справжня. «Приємне – це насправді одне з чого наша команда хоче складатися з досвіду Within Burj Al Arab», – обговорює Ніколсон. «Уся структура має багато задоволення, а також власний авантюрний стиль, а також відтінки, а також абсолютно нові варіанти подорожей на додачу.

” Слуга Imperial Collection Роман Седев, одягнений у золотий фрак, а також білі чохли для рук, повністю символізує це відчуття приємності, коли він відкриває двері до колекції разом із процвітанням та посмішкою, запрошуючи відвідувача сайту прямо в до зони, контрольованої через головні сходи, покриті килимом з леопардовим принтом. “Наша команда виявила, що більшість відвідувачів приїхала, а також базувалася на з’єднанні, щоб отримати фотографії курорту”, – каже Ніколсон. Абсолютно нова система фактично було створено для того, щоб гості сайту могли мати ідеальний фактор переваги. Перш ніж розробити форму, яку можна відразу ідентифікувати, Райт подумав про різні ознаки суспільства Дубая, а також про мотивацію. Однак він цікавився дуже чіткою кінцевою думкою – чи структура був фактично в кінцевому підсумку символом міського району, який насправді сильно прагнув до потенціалу, це, безумовно, не повинно бути насправді вкорінене попереднім ly. Замість цього він має фактично прогресувати, а отже, структура у формі вітрила фактично народилася.